Aktualności

„Być Urzekającą – trzydniowy warsztat rozwoju osobistego dla kobiet


Zapraszamy serdecznie Panie na wspaniałe warsztaty, ze wspaniałą prowadzącą we wspaniałym miejscu 😍😃😇

Czytaj dalej

“Lato na wsi” 2018 – Zapraszamy!


Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne Tłoka “Radość dzieciom” zaprasza serdecznie do Koszoł dzieci z gminy Łomazy na wakacyjne zajęcia “Lato na wsi” 2018. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Wójt Gminy Łomazy Jerzy Czyżewski.

Czytaj dalej

O naszej Szkole w mediach


Na łamach Polskiego Radia Lublin w dniu 26 marca 2018 roku ukazał się reportaż dotyczący naszej „Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej”. Dziękujemy osobom, które w tak życzliwy sposób wypowiadały się w nim o tej inicjatywie oraz Pani Małgorzacie Tymickiej za przedstawienie naszej inicjatywy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Czytaj dalej

Zakończenie realizacji projektu


Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne „Tłoka” zakończyło realizację projektu „Centrum sportu i rekreacji w Koszołach” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Czytaj dalej

Lato na wsi


Stowarzyszenie społeczno kulturalne w Koszołach Tłoka „Radość dzieciom” pod patronatem wójta gminy Łomazy Pana Jerzego Czyżewskiego zaprasza dzieci z gminy Łomazy na wakacyjne zajęcia „LATO NA WSI” 2016

Czytaj dalej

Festyn rodzinny – relacja


Wzorem lat ubiegłych i w tym roku na placu przy szkole w Koszołach 17.07.2016r. odbyła się impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne TŁOKA oraz GOK Łomazy pod hasłem „TŁOKA – radość dzieciom” pod patronatem Wójta Gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego.

Czytaj dalej

Końcowe prace porządkowe


Nawet deszczowa pogoda nie przestraszyła mieszkańców Koszoł, którzy w dniach 14-16.07.2016r. zebrali się by po raz kolejny porządkować teren przy budynku byłej Szkoły Podstawowej.

Czytaj dalej

Zaproszenie na festyn rodzinny


Czytaj dalej

Efekty naszej pracy


W dniu dzisiejszym ku radości miejscowych dzieci stanęły na placu zabaw zakupione z Funduszy FIO nowe sprzęty: karuzela platformowa z siedziskiem i kierownicą oraz bujak sprężynowy „tygrysek”.

Czytaj dalej

Działamy…


Z początkiem miesiąca ruszyliśmy z realizacją projektu „Centrum sportu i rekreacji w Koszołach”.

Czytaj dalej