Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Panem Adamem Paluchem – fotografem i podróżnikiem i Panem Markiem Maliszewskim – filmowcem i podróżnikiem, którzy opowiedzą jak wygląda Czarnobyl 30 lat po katastrofie.

O spotkaniu

Wydarzenie odbędzie się 19.08 tj. w niedzielę o g.15.00 w Szkole Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach – wstęp/ udział bezpłatny.

Nasz wiceprezes Sławek Hordejuk wpadł na pomysł, aby na nasz mały „koniec świata” zapraszać ludzi z podróżniczą pasją, którzy eksplorują ciekawe miejsca na Ziemi. Będzie to spotkanie inaugurujące cykl takich wydarzeń. Tematem tym razem prezentowanych zdjęć i opowieści- będzie Czarnobyl – ponad 30 lat po katastrofie.

https://www.facebook.com/1651074621826912/posts/2108406279427075/

Zapraszamy serdecznie na ciekawe popołudnie u nas. Zapewniamy ciastka i kawkę, herbatę.

Informacje dla osób, które jeszcze u nas nie były

Jest tu możliwość swobodnego spędzenia czasu, dzieci mają plac zabaw, sale do zabaw, zabawki, teren jest duży, obok boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki. Udostępniamy sprzęt, piłki. Możemy podpowiedzieć gdzie warto pójść na rodzinny spacer, na grzyby, na lody . Jest też u nas miejsce na ognisko. Akurat tym razem nie przewidujemy wspólnego pieczenia kiełbasek, ale kto by chciał we własnym zakresie, to również „służymy” drewnem, kijkami. Zależy nam aby przy okazji różnych tego typu wydarzeń, każdy kto tu przyjedzie – mógł poczuć się swobodnie i skorzystać z uroków tego miejsca, wsi.

Czarnobyl