W dniu 17 listopada 2018 roku odbyły się zorganizowane przez Stowarzyszenie warsztaty decoupage, w trakcie których uczestnicy mogli zapoznać się z techniką decoupage. Nadszedł czas na podsumowanie wydarzenia.

O wydarzeniu

Dziękujemy uczestnikom za stworzenie takiej niesamowitej atmosfery radosnej twórczości. Zainteresowanie udziałem w warsztatach zdobienia techniką decoupage przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Na liście obecności mamy podpisane 62 osoby! Z tego powodu przenieśliśmy zajęcia do pobliskiej remizy – naprzeciwko Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej. Przyjechały do nas osoby nie tylko z gminy Łomazy, ale i ze Styrzyńca (pozdrawiamy panie z Stowarzyszenia Przyjaciół Styrzyńca) oraz z Białej Podlaskiej. Jesteśmy mile zaskoczeni, że na warsztaty przybyło tak liczne grono zainteresowanych. Prowadząca zajęcia Pani Barbara Arseniuk  profesjonalnie i z talentem pedagogicznym poradziła sobie z tak dużą grupą.

To było niesamowite patrzeć na wielkie zaangażowanie zarówno dzieci jak i rodziców. A owoce pracy – bombki i lampiony – które każdy mógł zabrać do domu, też są przecudne! Nabyta wiedza i praktyczne umiejętności pozwolą uczestnikom na rozwijanie nowych talentów i pasji.

Podsumowanie warsztatów decoupage z

Dziękujemy!

Pięknie było poczuć klimat przedświątecznych przygotowań, na dodatek przy kominku i słodkim poczęstunku, za który jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Prezesowi GS Łomazy – Tadeuszowi Bańkowskiemu oraz Pracownikom Piekarni w Łomazach. Po warsztatach można było posilić się jeszcze przy ognisku kiełbaskami. Za mięsny podarunek jesteśmy wdzięczni tradycyjnie Państwu Grażynie i Krzysztofowi Łojewskim z firmy Gramar Włodawa. Za przygotowania i sprzątanie po wszystkim dziękujemy serdecznie wolontariuszom z ekipy Stowarzyszenia oraz Paniom – mieszkankom Koszoł.

Zapraszamy do galerii z zajęć dostępnej pod tym linkiem.